אלוהים נתן לכם את המיניות כמתנה יקרה. אתם ודאי קוראים מילים אלו בגלל הילד האהוב שנתן לכם אלוהים בתוצר מהמיניות שלכם.

אלוהים נתן גם לילד שלכם את מתנת המיניות. אם ישתמשו בה באחריות, תהיה המתנה הזאת כמקור לברכה ולשמחה. כיצד תוכלו אתם, ההורים, לסייע בכך?

כוחות מסוגים שונים ורבים ידחפו ילדים לקבל החלטות שגויות לגבי מין. החלטות אלה נובעות מאמונות וערכים שקריים ומבוססות על סדר עדיפויות רוחני שגוי. כוחות אלה חזקים, מבלבלים, משכנעים ונוכחים בימינו יותר מאי פעם בהיסטוריה, הודות להשפעה שיש ברשתות החברתיות ולבלבול הקיים בתרבות שלנו.

כבר מהגיל הרך מוצפים הילדים במסרים הרסניים ומטעים על טבעה של אינטימיות מינית, נישואין, משפחה, הגבלות שנתן אלוהים לביטויים מיניים, ועל המופת הבסיסי שנתן אלוהים כשברא את הגבר ואת האישה, את הזכר ואת הנקבה.

מסרים אלו נשמעים מכל עבר – מהמוזיקה, הטלוויזיה, האינטרנט, משיחות עם חברים, מהתוכניות לחינוך מיני בבתי הספר וממקורות רבים אחרים. התוצאה? בלבול, ספק ובושה, בשילוב עם שיעורים מטרידים של התנסויות מיניות, הריונות בקרב בני נוער, הפלות, מחלות מין, גירושין וחיים הרוסים.  

אנו מאמינים שאלוהים הועיד את ההורים המשיחיים להיות אלה שמחנכים את ילדיהם בנושא המין. המסרים הראשוניים שמקבלים מאחרים הם המסרים הכי עוצמתיים – אז למה שתיכנסו לתמונה ותנסו לתקן את המצב רק אחרי שילדכם שמע דעות מעוותות מאחרים? מיניות היא מתנה יפה – מדוע שלא תציגו אותה לילדכם כמו שאלוהים מציג אותה? דבר אלוהים הוא אמיתי ומהימן, מדוע, אם כן, לא תלמדו את ילדכם את הנחיות אלוהים בנוגע למיניות? למה שלא תבססו את עצמכם כמומחים ראויים שאליהם יכול ילדכם לפנות כדי לשמוע את אמת אלוהים על מניות?

נשאלת השאלה, מדוע בכלל להתחיל לדבר עם ילדים על מיניות בשלב מוקדם? התשובה לכך פשוטה, מכיוון שאם אתם ההורים לא תלמדו את ילדיכם על מיניות, הם יקבלו מידע מעוות על כך מהטלוויזיה, מהאינטרנט ומשיחות בגן השעשועים. אם לא תדברו על נושא המיניות בעוד העולם סביבכם גועש בעניינו, ילדכם יבין שלא תוכלו לעזור לו בתחום חשוב זה. אם תלמדו את ילדכם על מיניות בדרך אלוהים, בכנות באדיבות, בהתחשבות ובדרך ראויה, הוא יבטח בכם ויראה בכם דוברי אמת.

כדי לעזור לכם בכך ארגון אחרית ותקווה הפיקו את סדרת הספרים “מין בתוכנית אלוהים”, שנועדה לעצב את אופי ילדיכם, בעיקר בתחום המיניות. הספר ‘חינוך מיני במשפחה’ נוגע פחות במידע ביולוגי ועסק יותר בעיצוב האופי המוסרי של ילדיכם. ככל שתתחילו מוקדם יותר לעזור לילדכם לראות את עצמו כמו שאלוהים רואה אותו בכל תחום, לרבות בתחום המיניות, כך יהיה ילדכם חזק ויציב יותר בשנות העשרה הסוערות.

 

לחץ כאן כדי לקרוא על הספר ולהזמין בחינם את “הסיפור שלי” המתאים לילדים בני 5-3

לחץ כאן כדי לקרוא על הספר ולהזמין את הספר “לפני שנולדתי”  המתאים לילדים בני 8-5.

לחץ כאן כדי לקרוא על הספר ולהזמין את הספר “על מה כל העניין” המתאים לילדים בני 11-8.

To Top ↑