“אֲנִי רָץ אֶל הַמַּטָּרָה כְּדֵי לְהַשִֹיג אֶת הַפְּרָס שֶׁבִּקְרִיאָה־שֶׁל־מַעְלָה, קְרִיאָתוֹ שֶׁל אֱלֹהִים בַּמָּשִׁיחַ יֵשׁוּעַ.”

פיליפים ג 14

כמה מורים שיתפו שיעורים משמעותיים שהם לימדו והתברכו. לפניך אחד השיעורים על המרוץ. פה מופיע התקציר של השיעור, את השיעור בשלמותו תוכל למצוא בקישור בתחתית העמוד.

מטרת השיעור

לאלוהים יש מטרה עבור החיים שלי. אני חייב להתאמן לעשות את הטוב ביותר שביכולתי כדי לסיים את המשימה שיש לאלהוים עבורי, כדי שאוכל לפאר את שמו.

הביסוס לשיעור

יוחנן יז 4, השנייה לטימותיאוס ד 8-6

להתמקד

? מי אוהב לשחק ‘חפש את המטמון’?

לגלות

עשינו היום מרוץ. כך גם בחייו של המאמין. פולוס עבד קשה מאוד עבור האדון במשך שנים רבות.

? פרטו כמה מהמשימות שהוטלו עליו.

לעבודה הזו שהוא עשה במשך 30 וכמה שנים הוא קרא מרוץ, מרוץ חייו. בואו נפתח את כתבי הקודש לשנייה לטימותאוס ד 6. קראו יחד את פסוקים 8-6.

להגיב

פולוס מספר על עצמו כדי שאנחנו נלמד ממנו. גם החיים שלנו, המאמינים, הוא מרוץ.

? מה המטרה במרוץ שלנו?

לעשות את רצון אלוהים. אלוהים מגלה לנו בכל יום את רצונו, ותפקידנו הוא לעשות אותו.

? במשחק ‘חפש את המטמון’ קיבלתם משימות שעזרו לכם לדעת לאן ללכת כדי, בסופו של דבר, להשיג את המטרה שלכם. אילו משימות אלוהים נתן לך, בחיים שלך, בימים אלה?

שוחח עם המשתתפים על המשימות שלהם בחיים, זה יכול להיות להתמיד בלימודים בבית הספר ולעשות את הטוב ביותר, לעזור להורים בטיפול בבני משפחה קשישים, לעזור לשכנה שילדה להוריד את הזבל כדי להקל עליה, לעזור בחלוקת העוגות בקהילה, לעזור לילד בכיתה שמתקשה במתמטיקה וכד’. עודד את הילדים לדבר על דברים אמיתיים מהחיים שלהם.

לכל אחד מאיתנו, שקיבל את האדון כמושיעו, יש תפקיד שאלוהים נתן לו. כל אחד גם יקבל פרס מאת אלוהים ביום שנעמוד למשפט לפניו בשמיים, על פי איך שהוא ביצע את המשימה שאלוהים נתן לו.

תודה לטיבי ולבן ששיתפו איתנו את השיעורים!

To Top ↑